JUKI HZL-35Z

Maszyna do szycia JUKI HZL-35Z to doskonałe urządzenie nie tylko dla profesjonalnych krawców, ale także do domowego użytku. Możliwość szycia za pomocą 27 różnych wzorów ściegów oraz oryginalny system 7-punktowego układu ząbków transportowych sprawia, że szycie zarówno niezwykle cienkich, jak i grubych materiałów jest łatwe i nie sprawia żadnych trudności.

Specjalna stopka do automatycznego obszywania dziurek od guzików, czy automatyczne nawlekanie nitki to bardzo użyteczne funkcje, które na pewno się przydadzą. Każdy, kto choć raz nawlekał igłę w tradycyjnej maszynie wie, jakie to ułatwienie. Koniecznie trzeba również wspomnieć o tym, że prezentowany model umożliwia regulację docisku stopki oraz posiada rotacyjny chwytacz, a po zdemontowaniu części stolika urządzenia powstaje tzw. wolne ramię, które przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy obszycia wymagają rękawy lub nogawki. Ledowe oświetlenie, metalowe, trwałe podzespoły, wytrzymała i lekka konstrukcja oraz najwyższa jakość wykonania sprawiają, że maszyna JUKI HZL-35Z jest bardzo popularna.

Z pewnością spory wpływ ma na to także atrakcyjna cena, która mieści się w granicach 779-930 zł w zależności od sklepu. Poza tym maszyna jest standardowo wyposażona w estetyczną walizkę, 5 stopek, przecinak do dziurek, szpulki, pędzelek, 2 wkrętaki oraz pojemnik na wyposażenie. Można do niej dokupić także części dodatkowe, jak na przykład stopkę teflonową, prowadnik, stopkę do wszywania gumy, czy zamków, stopkę do podwijania, haftowania, czy wszywania koralików i wiele innych.