Łucznik 830 Ola

Jedną z tańszych i jednocześnie solidnych maszyn do szycia, polecanych przez panie domu jest Łucznik 830 Ola. Ta malutka i zgrabna maszyna kryje w sobie naprawdę spore możliwości. Przede wszystkim można na niej szyć za pomocą aż trzynastu różnych ściegów, a ich rodzaje to: cerujący, kryty, owerlokowy, elastyczny, ukośny, prosty i zygzak. Urządzenie doskonale sprawdza się przy wszelkiego rodzaju przeróbkach krawieckich, umożliwia przyszywanie guzików, wszywanie zamków błyskawicznych i gumek, szycie materiałów elastycznych, niewidoczne podszywanie brzegu, obrębianie tkaniny i pikowanie.

Dzięki możliwości zastosowania podwójnej igły i regulacji wysokości stopki można na niej szyć także grubsze materiały, co sprawia, że skrócenie i podszycie dżinsów nie jest żadnym problemem. Ściegi są równe i dokładne, nie ma żadnych przepuszczonych oczek, obsługa jest bardzo łatwa nawet dla początkujących krawcowych i krawców, a niezwykle cicha praca maszyny nie będzie przeszkadzać domownikom ani tym bardziej sąsiadom. Elektroniczny regulator obrotów, wbudowana rączka do przenoszenia i naprężacz nici górnej, wolne ramię oraz nawijanie nici na dolną szpuleczkę, wyłączane automatycznie po jej nawinięciu to tylko kilka z licznych walorów użytkowych tego produktu.

Dołączone do maszyny wyposażenie standardowe składa się 2 szpulek, 3 igieł, stopki i nożyka do dziurek, podkładki filcowej i oliwiarki. Jako, że jest to maszyna firmy Łucznik to bez problemu można do niej dokupić różnorodne wyposażenie dodatkowe, które dodatkowo zwiększy jej możliwości. Ceny maszyny wahają się od około 300 do 400zł, a gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Warto poszukać tej maszyny na porównywarce cen i wybrać najlepszą ofertę sprzedażową.