Maszyna do szycia Singer 3323

Singer 3323 to wydajna i warta swojej ceny tradycyjna maszyna do szycia sterowana mechanicznie. Jest nowoczesna, prosta w obsłudze i cicha w trybie pracy. Singer 3323 to idealna maszyna dla profesjonalnych osób szyjących jak i również dla amatorów, ponieważ każdy bez trudu będzie potrafił ją obsłużyć.

maszyna do szycia Singer 3323

Okazje.info

Automatyczne nawlekanie igły i aż 23 różne ściegi

Maszyna do szycia Singer 3323 posiada 23 ściegi w tym ścieg elastyczny, kryty, prosty oraz zygzak. Posiada funkcję haftowania, obszywania dziurek na guziki, pikowania, przyszywania aplikacji, przyszywania guzika, wszywania zamka błyskawicznego. Ponadto Singer 3323 daje nam możliwość pozycjonowania igły, automatycznego nawlekania igły jak i możliwość zastosowania podwójnej igły. Model 3323 posiada schowek na akcesoria regulację docisku stopki do nitki a chwytacz nitki jest obrotowy. Umożliwione jest szycie wstecz, a regulacja długości i szerokości ściegu jest płynna.

Mnóstwo dodatkowych funkcji

Maszyna Singer 3323 posiada również dodatkowe funkcje takie jak automatyczne obrzucanie dziurki pod wymiar guzika, czy też wysokie podnoszenie stopki. Maszyna posiada oświetlenie, metalowe podzespoły oraz regulator obrotów ( czyli tzw. pedał ). Maszyna ma łatwe dojście do bębenka oraz wolne ramię, a jej przenoszenie ułatwia rączka.

Model tej maszyny przeszywa praktycznie wszystkie gatunki tkanin od lekkich jak jedwab, batyst, szyfon , jak też dzianiny takie jak len , twed, mikrofibra  po ciężkie jak jeans, płótno, tkaniny obiciowe a nawet te  grube wełny i materiały płaszczowe.